Jesteś gotów, aby kredytować
biznes?

Dodaj swoje Zainteresowanie Inwestycyjne na Startup.Network i otrzymuj zgłoszenia od właścicieli działających biznesów, którzy szukają pozyczek na rozwój!
DODAJ ZAINTERESOWANIE
100% POUFNIE
W naszej bazie: 10522 Startupów i Projektów inwestycyjnych, 1713 Wniosków o udzielenie pożyczki 3765 Ofert sprzedaży biznesu (udziału)Jak to działa?

 • DODAJ
  ZAINTERESOWANIE
  (KREDYTOWANIE VENTURE CAPITAL)
  Po zalogowaniu na platformie, z wykorzystaniem funkcjonalności profilu osobistego, sformuluj dla jakiego biznesu jesteś gotów udzielić pożyczki i na jakich warunkach.
 • OTRZYMUJ
  OFERTY
  Właściciele firm, które spełniają Twoje kryteria, będą mogli wysłać Ci swoje oferty. W tym samym czasie, pozostajesz anonimowy dla nich.
 • INICJUJ
  KONTAKT
  Jeżeli jesteś zainteresowany w jakiejkolwiek ofercie, możesz samodzielnie inicjować kontakt z jej autorem dla uzyskania szczegółowej informacji i dalszej komunikacji.DODAJ ZAINTERESOWANIE
100% POUFNIE


ZGŁOSZENIA DO UZYSKANIA POŻYCZKI (KREDYTU)

O nas

Aleksandr Soroka
Founder & CEO
Zespół
Julia Smelaja
Event manager

Dmitrij Kuzmenko
Naczelnik wydziału inwestycji
Wiaczesław Podlesnyj
Naczelnik wydziału kredytowania
Katia Inozemtsewa
Sales&Communications Manager
Wadym Burłakow
Naczelnik internet-projektu
Aleksej Żabskij
Koordynator sieci afiliacyjnej

Opinie

Daniil Tonkopij

Founder & CEO,Delfast

person1.png

Zawsze polecam platformę Startup Network. Tam naprawdę pomogą uruchomić twój projekt przy minimalnych nakładach inwestycyjnych, jak małą firmę tak i skierowaną na podbój rynku światowego. Pieniądze wystarczy dla wszystkich :) 

Roman Bielkin

CEO, Cardiomo

person2.png

Startup.Network - doskonałe narzędzie do przyciągania inwestycji. Polecam tą platformę dla wszystkich młodych przedsiębiorców. Ja, na przykład, przedstawiłem swój projekt tutaj i uzyskałem pozytywny wynik!

Andrej Bulawinow

CEO, Mymobstr

person3.png

Startup.Network - jest to bardzo ważny krok dla naszego startupu. Można by nawet powiedzieć - przełomowy. Młody projekt po prostu potrzebuje taki serwis, który pomaga wzmacniać wiarę w swój pomysł, wypolerować ją i przekazać użytkownikom.

DODAJ ZAINTERESOWANIE
100% POUFNIE